Saada kiri Sisukaart
ESTENG
  Infocloud aruandlus

 

MSMicro.ee » Tooted
Ülevaade

Täpne aruandlus.

Infoglove Business Tool on paindlik ja väheste kuludega päringu ja aruandluse töövahend. Infoglove on sobiv lahendustele, kus laiast andmete hulgast koostatakse erinevaid aruannete koondeid, mida kontrollitakse erinevate vaadete kaudu. Ilma asjatundja abita muudavad kasutajad ise oma päringuid ja aruandeid.

 

Paindlik ja võimas.

Infoglove suudab vabalt moodustada aruandeid ilma eelnevalt ettemääratud aruande põhjadeta. Ja mis on parim, kui ükskord määratletud valemid toimivad kõikjal. Siis üks valem, tuhat lahendust! Aga jõudlus? Ettekujutluse sellest annab see, et käsitled Infoglovega kümneid miljoneid ridasid sisaldavat maatriksit kui mõne tuhande realist tabelit.

 

Kindel ja turvaline.

Andmesiirded Infoglove andmebaasi ja aruandluse kasutamine toimub turvatud ühenduste kaudu. Pääsuks aruandlusesse peab kasutaja teadma andmebaasi nime, kasutajatunnust ja salasõna. Eriti konfidentsiaalsete andmete puhul saab Infoglove installeerida ettevõtte oma sisevõrku.

 

Töötle tulemusi.

Kõiki päringuid ja aruandeid saab siirada oma arvutisse tekstandmetena või Exceli tabelina järeltöötluseks. Infoglove suudab aruannetest genereerida ka PDF-formaadis dokumente.

 

Koosta ise aruandeid.

Infoglove pakub ainulaadse võimaluse kergesti koguda ja koondada andmeid suurtest andmehulkadest. Kogemus näitab, et Infoglove kasutajad koostavad kõik aruanded ise ilma asjatundja abita.

 

Lihtne liituda.

Lähteandmeteks kõlbavad Infoglovele peaaegu kõik andmeformaadid. Öösel uuendab Infoglove andmesiirdeprotsess automaatselt ettevõtte andmebaasi. Infoglove suudab võtta ühenduse mistahes ODBC-liidest toetava andmebaasiga ja uuendada sealt Infoglove andmebaasi.
 

Proovi oma andmetega.

Pakume võimalust proovida Infoglove - aruandlust kuu jooksul oma andmetega. Küsimus ei ole enam demo ümbrusest, vaid valmis lahendusest. Eelduseks on vaid, et valmistad andmed siirdamiseks ette. Prooviperiood sisaldab andmebaasi loomist, kasutaja juhendamist ja Infoglove kasutamist MS Micro OÜ internetiserveril. Kasutaja ühendus kasutavad https turvaprotokolli.